Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi - stolní PC

Zdravím, předem se omlouvám pokud tady toto téma už je, nicméně potřeboval bych poradit ohledně nějaké wifi karty do stolního PC.

Jde o to že jsem v Londýně, a mám tu notebook, jenže mě štve že mi doma leží PC za 30 klacků a na vánoce jedu domů, tak jsem se rozhodl ho přivést sem, problém pro mě ale je že je zde jen wifi připojení na net, a v PC mám jen sítovku.

Takže bych vás rád poprosil o nějaký řešení, resp. co dokoupit do PC abych mohl chytat wifi tady.

Děkuji :)

Asi základem je, co tvoje pc obsahuje? Jsou různé wifi - můžeš mít třeba kartu do PCMCIA, nebo "prdolu" do USB, taky záleží na operačním systému, co tam máš - třeba co ti šlape ve WIN 7, nemusí ve WIN 10, takže málo informací. Taky jak daleko máš k vysílači? Je rozdíl, jestli ho máš za několika stěnami, nebo vedle v místnosti ... 8-)

ok super, díky, s tím vysílačem nevím kde to tu je, je tu sdílená wifi pro 2 byty prostě MASAKR to vám povídám :D časem chci určitě vlastní net tady ale teď to nějak nespěchá, spíš jsem jen chtěl vědět co musím dokoupit v česku, jedu tam jen na týden tak ať neztrácím čas :) koupím do teho usb pak dám vědět jak to šlape.