Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V zdroji "praská"

Zdravím,nedávno mi začalo v zdroji divne praskať ako kebyže tam niečo iskrí, robí to len pri veľkej záťaži (hry). Vetrák to určite nie je skúšal som ho zabrzdiť a ani v ňom nič neiskrí.. Keďže bude reklamácia trvať dlhý čas tak by som aspoň chcel vedieť čo by to mohli byť . Predom ďakujem za pomoc.

ja len nemám chuť to riešiť mesiac a na koniec mi to príde v tom istom stave so statusom "opísaný problém nebol nájdený". :-P chcem zistiť či to je až tak závažný problém alebo či sa to dá nejako vyriešiť . Nedávno sme tu mali problém s el. uzlom pri kúpelni čo mi spôsobovalo chrčanie v reprákoch až do kým to nevyhodilo istič kvôli skratu . Rozmýšlam či to nemôže byť spôsobené starými hliníkovými rozvodmi na začiatku alebo ten minulý skrat niečo spôsobil v zdroji .