Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu sosat torrenty

Čau lidi, jsem tu novej, tak mám probléma odstal jsem sem doporučení, že jste jedničky a machři, tak očekávám, že radu dostanu. Ať si stáhnou ajkej koliv program a dam na něj jakejkoliv torrent, nikdy mě nejede, napíše to chybu v trackeru a nebo se to nerozjede vůbec.
Čím to je? Kámoš říkal, ať se podívám do smlouvy od poskytovatele, a jestli tam nemam blokaci P2P ale o žadném P2P není řeč, tak mi pls poraď te.
předem díky.8-)

diky tome za obrazek tracker hlasi ze to da jen od "svych lidi" - PRIHLASENI... jinak ja ta to prdim zapnu kademnlii v klientu - zacne me to hledat napric klienty - muze byt problem ze se jedna o unikatni soubor (vyhledavani alternaci bude problem)- nutno verejnou ci smerovani "byt aktiv"
reseni
prihlas se na tracker
pust dht
vyuzij jinou sluzbu

torrent klient potrebuje : povoleny prichozi a odchozi tcp a udp spojeni - pokud pouzivate hardcore nastaveni tak povolen musi byt ten zadany port + cca 100 nad nim-naslouchani(u beznych fw staci ten port).
zakaz upnp prenos
mas verejnou ip ci portforward(smerovani portu)? pokud ne zakaz NAT
jaky mas firewall? nezapominej i na integrovany ve windows
router je?
--
a to je asi tak vsecicko co me napada
edit: mam zaplou kademlii nekdy oznacovanou jako dht - takze me je vetsinou jedno jestli me tracker milostive umozni nacist zdroje - toto hleda napric klienty-kadka dobre funguje na "aktivnich"(verejna,smerovani) spojenich - u pasivnich je to mizerie

no chlapy, ja vas absolutne nechapu, mam verejnou ip, mam bezdratovej internet....ale ted sems i taky stah Utorrent a taky me ta kolonka zčervenala, ze se to nestahne, tak nemuze me nekdo napsat postup co kde mam zkontrolovat nebo zadat??? ja jsem uz zoufalej, nebo necche me nekdo kontaktovat na icq 337-846-091? a nebo skype cartmen.k1211