Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výber dosky k i5 Haswell

Zdravím, potreboval by som radu pri výbere matičnej dosky k processoru Intel i5 4460 (prípadne 4590). PC budem používať na hry a bežné veci ako je surfovanie na nete a pozeranie filmov.

Na druhú stranu hľadám niečo cenovo prijateľné, nechcem kupovať niečo s prestrelenou cenou.

Ďakujem
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Podle mě stačí tato: http://www.czc.cz/asrock-b85-anniversary-intel-b85 /162579/produkt
Je to sice dost osekanej základ, ale fungovat bude a pokud nepožaduješ více výstupů zezadu skříně (na základní desce), tak tahle je plně dostačující.
Má starší čipset, ale podle stránek výrobce by tvoje procesory měl podporovat i bez aktualizace Biosu. Rozdíl mezi H97 a B85 je podstatě minimální a pro normálního smrtelníka ještě menší...