Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootovaní usb bez biosu.

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Hodil se mi bluescreen při reinstalaci windowsu a momentálně se mi to nenačte ani do biosu. (Bluescreeny už jsou vyřešený) Udělal jsem si bootovací flash disk s Windows 10, ale nemám možnost jít do těch biosu a nabootovat to. Je nějaké jiné řešení jak to udělat? Mechaniku bohužel nemám.

scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net Jde o to, že mi odešla grafická karta a měl jsem různé pruhy přes monitor a házelo mi to bluescreeny a poté jsem mohl jen při startu do opravy a když mi nic nešlo v opravě, tak jsem ho reinstaloval a při instalaci windowsu mi to hodilo bluescreen a poté už při startu mi vyhazuje hned viz. obrázek. Počítač byl v reklamaci a vyměnili mi grafickou kartu a momentálně si s tím nevím rady.