Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmizelo místo na disku. Prosím o radu

Zdravím
Stal se mi problém.
Včera večer jsem měl na disku cca 250GB. (HDD mám 500GB)
Dneska přijdu domů a NTB mi hlásí málo místa na disku. Podívám se a tam JENOM 500MB. Teď už mám cca 10GB, protože jsem něco odinstaloval.. Ale pořád nechápu kam mi zmizeli ty další asi 250 GB ano vím že Windows něco bere ale pořád mi chybí asi 200GB a to je dost ! Díval jsem se na disk a ten mi nic neukazuje co by mělo tak velkou velikost.
Akorát když najedu do úložiště tak mi to píše, že 339GB mi zabírají Aplikace a hry.. Tak to otevřu a tam jediná věc která má max 28gb a pak už jenom asi 500MB. Když jsem to sečetl tak to bylo max 50GB. Sice to píše že to zabírá 339 GB ale nic tak velkého se tam neukazuje. Tak by mě zajímalo jestli Windows přede mnou nemůže něco "schovávat". Popřípadě nějaký program který dokáže zjistit co se naposledy zapisovalo na disk ať vím co mám hledat. Stalo se to na 100% dneska ráno protože včera ještě bylo všechno OK. Prosím o radu. Tady Screeny
kRl7
UJF8

Je to furt dokola, otázka se vyskytuje asi 2x do týdne.
Takže
1. Zkontroluj a omez si velikost místa na disku, vyhraženého pro body obnovení.
2. Spusť nástroj Vyčistění disku (součást Windows) a nech odstranit úplně vše.