Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 5s vs Sony Xperia z3

Dobrý den, rád bych se zeptal jestli někdo nemáte zkušenost s výše uvedenými telefony ? Nedaří se mi rozhodnout do kterého jít. Z3 by měla být lepší, nicméně mám pozitivní zkušenost s Iphonem 4, vše fungovalo plynule bez pádů a tak jak má. Na druhou stranu Iphone 5s tu už nějaký pátek je, tak se bojim, aby nebyl již moc starý. Cenově jsou na tom stejně.

děkuji za vaše názory

Nakonec se tedy rozmýšlím mezi Xiaomi mi 4 a Huawei P8 lite. Rád bych se zeptal ohledně toho LTE má moc velký význam když na telefonu stahuju jen zřídka ?Je ta rychlost nejak prakticky viditelna? Internet na něm používam spíš pro vyhledávání, facebook atd ?

Vzhledem k tomu, ze chtel Xperia Z3 se Snapdragonem 801, tak bych mu take doporucil SGS5 s tymz procesorem, ale nechtel jsem dalsi vlakno, kde me budou osocovat z propagace Samsungu.
Samsung Galaxy S5 Neo ma ale osekany procesor a je v nem o neco slabsi Exynos, takze to jen v pripade, ze by chtel tazatel setrit a to pak zase muze setrit jeste vic a vzit LG G3, pripadne za stejnou cenu je i Asus Zenfone 2 ML551 a tomu bych taky dal pred SGS5 Neo prednost.

aha tak jak jinak se říká rozhlížení 1 440 × 2 560?
Každopádně ještě doplním, pokud moc nezaostávaj za konkurencí v době výdrže a budoucí kupující nechce hrát hry, tak v tom případě ať si klidně LG G3/G4 koupí. Vím jen, že se říká, že čím větší rozhlížení tak tím to více žere baterky a pokud by měl v plánu hrát hry, tak v blízkém budoucnu by mu podle mě začal dělat problém tento zbytečně vysoce jemný display