Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s micro SD kartou

ahoj, prosim o radu. Klekla mi karta v mobilu, pripojila jsem pres ctecku karet, karta jde videt ve sprave disku, ale jinak ne. Jde s tim neco udelat? Pouzit nejaky sw na obnovu? pripojeni aniz by se to muselo formatovaT? Dekuji

Chceš tu kartu jen zprovoznit, nebo zachránit data?

Pokud zprovoznit, tak to ve správě disků naformátuj.
Pokud zachránit data, tak zkus program na obnovu dat, např. Recuva, nebo kdysi jsem úspěšně použil program "PC inspector smart recovery", byl určen právě na záchranu dat z paměťových karet, ale už je to pár let, co jsem to potřeboval naposledy, možná se to změnilo.