Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sencor Element P470

Ahoj :-) Chtěla bych si koupit telefon Sencor Element P470, ale nevím jestli je telefon kvalitní a hned se nerozbije. Pár věcí od sencoru měli např. moje kamarádky a říkaly, že jsou to šunty. Bohužel ani jedna s tímto telefonem neměla zkušenost. Mohli by jste mi nějak poradit? Je to dobrá volba, nebo ne?

Pár věcí od sencoru měli(Y) např. moje kamarádky a říkaly, že jsou to šunty. Bohužel ani jedna s tímto telefonem neměla zkušenost.

Tak první a druhá věta jsou v rozporu, nechápu význam. Říkat o něčem, že je šunt a přitom s telefonem nemít zkušenost...
Mám starší verzi Sencor P401 a funguje normálně - dělá, co dělat má. Za (mých) tehdy 1700 byl a je dobrý.

No kámoš si nedávno koupil "odolnej" Sencor a mě prodal Samsunga,on si ten foun zatím chválí nicméně ta značka je symbol nekvality jako třeba Evolve takže bych ho nikomu nedoporučil,co kdo měl od Sencoru se sral... samí reklamace nakonec vrácení prachů apod od TV,DVD,klimatizace, atd atd.

Uz jsem to tu psal, byznys Sencoru spociva v tom, ze v tovarne nakoupi spotrebice, ktere neprosly vystupni kontrolou, opravi to, polepi to a proda. Takze zavisi hodne na tom, kde byl problem kvuli kteremu to originalni vyrobce vyhodil, nekdy se muze stat, ze to bylo jednoduse opravitelne a samotny spotrebic je vynikajici, ale dle ohlasu na znacku Sencor se to nestava prilis casto.

Ja mám Sencor P450 (kúpený pred viac ako 2 rokmi). Mám ho v puzdre, na displeji fóliu. Mobil prežil niekoľko pádov bez následkov. Systém je stále svižný, batéria mi drží 2-3 dni.
Ak Ti záleží na kvalite fotiek, skús si nájsť na nete informácie o tomto modeli. Pretože s kvalitou fotenia u P450 nie som veľmi spokojný. A to má rovnaké parametre ako Tvoj (8 MPx, automatické zaostrovanie, digitálny zoom, LED blesk). Dobré fotky robí na slnku, na tmavších miestach je už fotka nekvalitná.