Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna tiskne v pruzích

Ahoj, dnes jsem si chtěl vytisknout vánoční přáníčka na foto papír, ale výsledek byl takový, že se na obrázku objevují asi 1 cm pruhy... Jedná se o HP Photosmart b010. V možnostech tiskárny jsem dával vyčistit tiskové hlavy, ale nepomohlo to. Ještě jsem zkusil otevřít kryt a tam byly některé z těch bílých válečků špinavé od barvy, tak jsem se to snažil vyčistit co to šlo, ale pořád tiskne pruhy... Co mám ještě dělat? Díky

Mas original naplne? Ak nie, otestuj s originalmi. Ak to bude blbnut aj potom, az vtedy ries reklamaciu tlaciarne, pokial ju mas v zaruke.
Photosmarty sa po zaruke neservisuju, pretoze sa v zaruke menia rovno za novy kus v pripade akejkolvek zavady.
Nedodavaju sa diely, nieje podpora.