Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni PC do 17000Kc

Ahoj, prosim Vas borci, co si myslite o tejto zostave? :)
http://www.czc.cz/156170,178000,179320,154156,1466 83,176033,74749/kody

Pocitac budem pouzivat v spojeni s projektorom, na prilezitostne hranie a filmy. Neocakava ze pustim hry na full, stacia mi stredne detaily, ale hlavne aby to malo co najviac fps lebo projektor je full hd 120hz. Nie som si isty ci ten kraken bude pasovat na socket 1151, kedze to tam nema uvedene. Mate s tym skusenosti?

Dikes za kazdu radu.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Krakena bych vypustil - jak již bylo psáno výše. Desku bych změnil na tuto: http://www.czc.cz/gigabyte-b150-hd3-ddr3-intel-b15 0/177962/produkt levnější a přitom o nic nepřijdeš.
Pokud chceš ušetřit ještě 100 Kč, tak můžeš vzít 430W zdroj ze stejné třídy. Bohatě ti bude stačit i na odost žravější kombinace. Grafiku bych ideálně vzal R9 380 (ekvivalent GTX 960, ale spíš bych bral AMDčko - kvůli větší sběrnici, tudíž větší šanci, že vydrží delší dobu), ta už alespoň nějaký ten výkon na to FullHD má - možná s těma sníženýma detailama by ses už dostal na těch 120 Hz.

Tebou navrhovana doska nepodporuje DDR4 :/ A co prosimta hovoris na GTX950... ta je o tisicku levnejsi nez GTX960. So zdrojom suhlasim... asi nebude tak vykonny treba. A inak do AMD sa mi moc nechce :/ NVIDIA ma podla mna o malicko lepsie ovladace a softwarove technologie.

Ja osobne by som i3 predraženú nebral aj keď je to nová generácia, rozdiel medzi ekvivalentnými procesormi oproti 4. gen je tak 10-15%.

V pôvodnom si nemal skrinku, takže som ju vypustil...
Osobne by som to volil takto: http://www.czc.cz/152568,145428,162580,158726,1647 60,174152/kody 17021Kč

pokiaľ tam chceš narvať ešte o niečo výkonnejšiu grafiku, tak skús pohľadať v bazári nejakú R9 380 v záruke, alebo našetri 2000Kč, každopádne s týmto budeš mať väčší výkon, než s tým, čo si postol