Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung J5 nebo S3 NEO

Potřeboval bych poradit, k čemu byste se přiklonili, rozhoduji se mezi S3 Neo - tedy už výběhový, ale bývalý nejvyšší model nebo J5 novější, s LTE a Androidem 5, ale chybí např. notif.dioda, aut.regulace jasu atd.. Chci Amoled display 5" /S3Neo je zanedbatelně menší/, vyměnitelnou baterii a cenu do cca 5 tis. Díky za názory.

Prehanis, sice to asi neni uplne super ale za tu cenu nelze cekat delo.

Nepřeháním. Je jednoznačné že optimalizace systému telefonu je oproti konkurentům ve stejné cenové kategorii značně podprůměrná. Upozorňovali na to jak na Mobilenetu tak Mobilmanii a doporučovali se telefonu vyhnout, v případě že tohle zaváhání nespraví aktualizace.

Mám pocit, že Amoled má větší kontrast a lepší čitelnost venku na slunečním světle. O tom ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL jsem taky uvažoval-ale - design je trochu odlišný, ta zadní část je pogumovaná? /mám pogumovanou myš a nepěkně se to ošoupalo/, fotoaparát recenze moc nechválí-to laserové ostření-nevím-má to přínos? Ta baterie by mohla být těch 2400 mAh,jak Asus nabízí např. v Polsku... Na druhou stranu se ten Asus jeví jako ideálně vybavený-2GB RAM, 16GB ROM, gorilla glass 4, notif.dioda,aut.regilace jasu... Je ten display Asusu dobře viditelný venku? Proč byste nebral AMOLED?