Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xiaomi vs lg vs honor

Dobrý den,
Chci se zeptat na mobil.
Chci si koupit jeden s těchto a chci se zeptat který má lepší foťák.
Xiaomi mi4c
Honor 7
Lg g3
Vím že xiaomi nepodporuje lte ale nepotrebuju to.
Pokud máte jiné návrhy na mobil s nejlepším foťákem napište budu rád.
Ale ať cena nepřesáhne honor 7 takže cca 10 000.
Díky mo.

nepodporuje lte ale nepotrebuju to.

a seš si jistý? Já jen, že v dnešní době už je to docela standart, abys za rok nemusel kupovat nový telefon kvůli LTE.

Jinak za mě rozhodně LG G3, já mám G4 která není zas o tolik moc lepší, jsou tam ale nějaký rozdíly. Rozhodně té značce ale věřím více, než těm ostatním dvoum. A foťák z těch tří má určitě nejlepší G3ka.

LTE je opravdu výhoda. I když to třeba ne úplně využiješ, tak je tam, kde byl EDGE apod. Prostě budeš chytat ve většině případech 3G/LTE a zřídka H nebo E.

Z těch vypsaných bych asi sáhnul po LG. Ale co jsem tak různě četl, tak ani ten Honor by nebyl šlápnutím vedle. Osobně jsem ale s foťákem na LG spokojen.

Ahoj,

pokud ti jde o fotak, tak neni nad premiove produkty od Samsungu, zaroven nemusis resit LTE, ktere sice rikas, ze nepotrebujes, ale nikdy nevis, kdy se ti mobilni datova sit muze hodit. Musim rici, ze u smartphonu prilis nechapu si neco takoveho poridit a potom nevyuzivat internet (nepredpokladam, ze sedis jen doma na wifi).

Takze doporucuji Samsung Galaxy S5, opravdu spickovy fotomobil, na ktery se jen tak nic jineho nechytne.

Jinak dobry je i levnejsi a stale prodavany Samsung Galaxy S4 i9506, mam a mohu doporucit. Pozor nema FM radio.

Jinak urcite dobrou volbou je take LG G3, zkousel jsem ho a je to povedeny smartphone. U foceni mi ale nevyhovovaly tlacitka hlasitosti na zadech tela. Pokud telefon nema hardwarovou spoust fotoaparatu (maji jen Sony Xperia, ale ty nedoporucuji), je docela dobre fotit tlacitky hlasitosti - spousta fotoaplikaci to podporuje, jenze u LG G3 se tim moc dobre fotit neda. Takze je to na tobe a tebou pouzivane technice foceni. Na zadny jiny problem jsem u LG G3 nenarazil.

Jinak foceni za sera vynika LG, foceni pres den je lepsi Samsung.

jí nevadí absence LTE.

Nesmysly, absence LTE je dnes neodpustitelna. Mamka ma vynikajici premiovy Samsung Galaxy S3 Neo uz nejaky ten patek a tehdy bylo LTE jen zalezitosti top modelu, takze tehdy nebyla do mainstreamoveho smartphonu sance na LTE, ale dnes uz opravdu bez LTE nebrat!

Nevim, ale logicky bych odvodil, ze nemohou byt spokojeni, kdyz nemaji Samsung. Ono je to videt i bezne na ulici, ze lidi, co maji smartphony od Samsungu jsou v pohode. Proste doporucuju nedat na blby reci a nejaky lepsi smartphone od Samsungu vyzkouset: SGS4, SGS5 a vypada to, ze i pristi rok SGS7 jsou nebo budou dominantni na trhu.

Honora 7 máme doma a fotky jsou horší než na mojí Lumii 830. S Xiaomi a LG zkušenost nemám, ale pokud ti nevadí WP, uvažuj o Lumii 930. Na její fotky se nehrabe žádný telefon prémiových výrobců, jako např. Huawei, a už vůbec né neprémiových, jako např. Samsung.

Ze zmíněných jednoznačně LG G3. Tlačítka vzadu jsou to nejlepší, co LG mohlo s tlačítky udělat, teď čekám, kdy se začnou opičit i jiné značky. Takže tohodle se opravdu neboj.

Jinak pěkně fotí prý i Lumie, ale v těch nemám přehled, snad poradí někdo jiný.