Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rady s výběrem notebooku do 6000 kc

Dobrý den,
Potřeboval bych poradit nějak notebook do 5000-6000 kc, bude sloužit pro rodiče a ti využívají pouze prohlížeč, takže využití jen na prohlížeč popřípadě word. Nejlépe kdyby to bylo velíkostne jak net book bez číselné klavesnice na právo. Děkuji za rady
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Alza.cz
filtry
nastav si požadovanou velikost displeje (v palcích), posuvník ceny nastav max na 6000 Kč, popřípadě zvol i další filtry a dej vyhledat produkty.

Určitě nemáme čas na to, abychom ti za tebe hledali notebook. Vyber si pár vhodných kandidátů z alzy, czechcomputeru či jiných obchodů, postni je sem a my už ti poradíme, který je více vhodný atd.