Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Formátování USB flash disku Kingston 128 gb

Dobrý den,
včera jsem si koupil USB flash disk Kingston o velikosti 128 gb.Disk funguje v počítači dobře.Bohužel když disk vložím do televize, tak tv disk nevidí.Předtím jsem měl také Kingston, ale 64 gb a ten šel normálně.Myslíte, že disk má moc velkou kapacitu?Formát starého disku už nevím, ale v televizi je ještě připojed externí HDD WD Passport ve formátu NTFS a ten televize vidí normálně.Pro novou flešku se v PC (Windows 7) nabízí formátování pouze v exFAT(výchozí) a NTFS.Jiné věci počítač nenabízí.Zkoušel jsem formátovat i exFAT a NTFS, ale televize disk nevidí ani v jednom případě.
Nevíte v jakém programu by šlo naformátovat disk na FAT32?Nebo je nějaké jiné řešení?
Díky za rady

Zkus tam flashku menší velikosti,třeba 16GB.Já mám doma starý DVD rekordér-nějaká Čina a přes ten pouštím filmy do TV,která má servisní vstup USB,ale bere jen fotky a video ne.A ten rekordér zase vezme filmy z flashky(i USB 3.0),ale když připojím externí HDD,tak ho nevidí nebo nenačte.Nějak jsem to dál neřešil,protože flashka 16GB mi stačí na přenos tak 10 filmů.