Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolné vypínání notebooku

Čau samovolně se mi vypíná notebook doted tam byl windows 8 64 bit a bylo to v pohodě ale jak sem zformátoval disk a chtěl sem si dát jiný windows tak se notebook samovolně vypíná a to po různých dobách ted je tam windows 10 vypínalo se během instalace i na win 7 někdy se to vypne hned někdy po 5 minutách nevíte co s tím?

doted tam byl windows 8 64 bit a bylo to v pohodě ale jak sem...

aneb když opravuješ neco co nieje pokazené. Načo sa štúrate vo veciach čo neviete?

hele, jinak v správci napájania máš čo nastavené?

Dělám instalace windowsů několik let a předělávám to jen pro to že tam kamarádka nechce osmičky jinak bych to tam nechal ale tohle se mi nikdy nestalo vypíná se to i při instalaci windowsů a v nastavení napájení nic zvláštního není vše jako vždy