Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jaký je rozdíl mezi hijack this 1.99 a 2

Dobrý večer,
otázka je v názvu, verze 1.99 má cca 200K, verze 2 má 1.2M
Verze 2 už je asi vydaná novým vlastníkem, ale v čem je tak úžasně jiná, že tak narostla? Nebo to udělalo to, že se starší verze neinstalovala a ta novější je .exe?
Díky.

Při stupni mé pc gramotnosti bych ten log mohl použít jako tapetu a stejně bych z něj byl jelen:-D
Použití hijacku znamená většinou problém, jediné co umím je spustit, dát log, nechat si poradit, slušně poděkovat.
I tak díky za tip, půjdu se tam podívat.