Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem grafické karty.

Ahoj, rád bych se zeptal někoho z odborníků na jeho názor. Chtěl bych zakoupit novou grafickou kartu GAINWARD GTX960 Phantom GLH 2GB DDR5.
Rád bych však předem věděl, jestli nebude výkon karty omezován mou sestavou a jestli bude výkon ve hrách znatelný. Pokud byste doporučili jinou kartu v cenové relaci do 6000 Kč, která by se lépe hodila k této sestavě, nebudu se tomu bránit. Za odpovědi předem děkuji.

GAINWARD GTX960 Phantom GLH 2GB DDR5
http://www.czc.cz/gainward-gtx-960-phantom-glh-2gb /165955/produkt

Systém: Windows 7 Pro 64bit
Case: Fractal Define F3
Board: Gigabyte GA-Z68XP-UD3
Zdroj: Seasonic S12II-520W Bronze (SS-520GB F3) - 520W, 80 Plus
CPU: QuadCore Intel Core i5-2400, 3200 MHz (32 x 100)
Pracovní paměť: 8109 MB (DDR3-1333 DDR3 SDRAM) - Kingston
Grafická karta: AMD Radeon HD 6950 (Cayman) - Gigabyte

Nebude vykon omezovan, spis naopak. Doporucil bych ti lepsi grafiku a to Radeon R9 380, ktera je za stejne penize, je vykonejsi lze navic diky architekture ocekavat, ze na ni pujdou hrat hry jeste nejakou dobu po prichodu DirectX12.