Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft smrdí, nejlevnější legalizace windows

Dobrý den,
mám dva počítače s ilegální kopií systému Windows 7, HP 64bit a Ultimate 32bit... na oba bych za co nejnižší cenu chtěl dostat legální 64bitovou verzi Windows... stejně hnedka budou upgradované na Windows 10.
Ovšem v nabídce a možnostech se vubec nevyznám tak prosím o odkazy nebo alespoň název produktu, který mám požadovat. děkuji.

Jsou obchodnici, kteri nabizi nevyuzite OEM licence levneji, jiste si pres Google dokazes dohledat. Legalnost je sporna, zivnostnikovi na firmu (na ICO) bych to nedoporucil, pro soukrome ucely hrozi (podle me ne az tak moc), ze ty licence muze MS jednou vypnout.