Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výkoné notebook bez vstupu na mikrak proč?

mám lacine pc nekde od trhovcu a ma nejlepsi integrovanou zvukovku na svete a notasy za 30 tisic nemaji vstup na nahravani aha co tim teda OSA chce vyresit z youtubu lze pisnicky krást dál akorád nelze nahrávat vlastní tvorbu. Krást písničky z uložto acer a lenovo umí přes atube catcher ale nahrát si vlastní skladbu z Casio nebo Yamahy nelze hm a mono vstup na výstupu co všichni delaj tlaky do hlavy jako notebook tisíckrát výkonější než moje pcčko za 5000 korun od čňanů a hele ono má zvukovku realtek i asio ovladačem a nešumovíma operačníma zesilovačema a můj původní asus či lenovo nebo fujitsu mělo vstup že víc sičel než hrál jak je možné že taková značková a herní pc s grafikou 2gb maj´í zvukovku horší než katzetak od trhovců?

loading...

mono vstup bez karaoke a lenovo ho vůbec nemá a ani nenahrává stereomixer a moje karaoke nebo doprovody z virtualních pian jsou že zpívám a hudba je slyšet jen z mikrofonu. ale když už má vstup je to 11khz mono který nemůže asio4all ani cítit, ale můj kotoučák z 80tých let má vstup stereo 33khz a nahrává čistě a hifi a ještě má zesilovač 2x5 wattů mohu dát ukázku v mp3

to je proto že všichni kradou hiphop z ulož.to, ale já poslouchám mexickou lidovku dechovku a abbu či jine starsi pisnicky a když si chci koupit cd abby v obchode za 500 korun mi prodaji revival dělanej na klávesách za 1000 korun falešně nazpívanej a beatles ze slovenska za 500 korun proto si to radeji nahravam z radii dale muj tata profesionalne nahrava hudbu a boji se až mu exne jeho stare PC. Dale je pak na me nas**nej ze to blbě hraje jako bych ja mohl za to ze 99% blbcu nechce kvalitni pc na tvorbu hudby. ale k věci to je problem udělat zdířku na mikrák mám super mp3 diktafon od větnamcu nahráva nativne do mp3 na sd ktera kdyz se pokazi pristroj se da vyndat a zachranit nahravky a ma jen vestavny mikrak dva kanaly stereo spojené do sebe ale tištěné spoje má obrovské a dá se s nima manipulovat a do ní nebyl problem udělat stereo vstup snadno se ten krám dá rozebrat a stoji 300 korun u větnamcu proc bych měl tedy řešit záruku jen jsem počkal zda bude hrát aspoň jeden rok a když ano a v plnem provozu pak jsem vlezl dovnitř

alespoň že tohle je možné mám krasnou usbeckovou cmi za 300 stovky a v alze za ni chteji 700 korun pod názvem sweex a tahle je noname ale je to stejnej klump, ale o polivinu levnější ale díky bohu že aspon můžu na oslavách narozenin se synovcem zpivat karaoke ale neni logicke brat se sebou i repráčky proč musím ke stroji za 15000 tahat tenhle balast na tabletu nebo nb za 5-8 tisíc mám pochopení ale tady ne.