Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomalý zápis

ahoj, prosimvas řekne mi někdo proč mi muj externi harddisk který má podle informací mít zápis až 480Mb/s zapisuje mezi 34-37mb/s ? díky za odpovědi

1B(byte)=8b(bitů)
1MB=8Mbit,čili 480Mbit=60MB

máš asi USB 2.0?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Universal_Serial_Bus

USB 2.0
V roce 1999 se začalo uvažovat o druhé generaci USB, která by byla použitelná i pro náročnější zařízení (např. digitální kamery). Tato nová verze, označovaná jako USB 2.0, přišla v roce 2000 a nabídla maximální rychlost 480 Mbit/s (60MB/s) v režimu Hi-Speed, avšak zachovala zpětnou kompatibilitu s USB 1.1 (režimy Low-Speed a Full-Speed).

cs

no kdyz jsem napojil jeden kabel tak vše jede bez problemu, dokonce už se to ani samo deodpojuje (snad to nezakřiknu :D ) bylo to asi špatným tím Y káblem. a jinak ješte jedna otazka, kdyz tam mám ten kábl s tím jednim usb, je to 2.0, v pc mám 3.0, bude to rychlejši kdyz koupim kabel 3.0? nebo to záleží taky na typu HDD? harddisk je stary asi 3 roky tak nwm, díky :)