Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win10 nebo Win7

Dobrý den,
měl bych takový dotaz, jsem vlastníkem Windows7, ale uvažuji a upgrade na Windows10, ale chtěl bych znát váš názor.
Mám notebook, hraji na něm hry, popřípadě používám pár programů, jako balíky office, nebo photoshop. Je pro mě výhodnější Windows7 nebo Windows10?

Předem děkuji za rady
Yuki

Pokud výrobce notebooku dodává podporu pro Windows10 pak to můžete zkusit. Do 30 dní máte možnost návratu na původní Os. Jestli je výhodnější přejít na desítky musíte zkusit sám. Jakákoli rada bude silně subjektivní a tendenční podle toho kdo jaký systém používá.

Pokud jsou na webu vyrobce notebooku ovladace pro Windows 10, tak muzes casem upgradovat a pravdepodobne to bude bez problemu zvlast, kdyz udelas instalaci bez zachovani dat. Zazalohuj si predtim. Pokud ovladace nejsou, tak zvlast u notebooku nevidim zadny duvod, proc prechazet z Win7 s nejistotou, ze to nebude uplne spravne fungovat.

Pak ti radim, zustan u Windows 7, neexistuje zadny realny duvod proc prechazet na Win10 na notebooku krome pocitu, ze vyzkousis neco noveho. Hlaska na Windows 7 o moznosti upgradu na Windows 10 se da odstranit, aby te neotravovala, proste se odinstaluje prislusna "aktualizace" KBxxxxxx. Na webu je navodu plno.

moj vyrobca notasa nepodporuje ovladace na Win10. Spravil som to takto. Pozical som si druhy HDD na ktory som nainstaloval taku istu verzi Win7 aku som mal ( ja som dal inunbitovu verziu(, (nefungogali ovladace na wifi, musel som pripajat externu wifi)). Aktivoval som windows7 a nasledne som ho dal na verziu 10. Hned uvidis ci mas podporovane ovladace a ake ( uvidis to v kontrol paneli v sekcii HW. Vyskusaj aj programi co pouzivas. Ak budes spokojny, urob cistu instalaciu WIN10. aktivuje sa uz sam. Ak nebudes spokojny, mozes sa vratit na7. Ak sa vratis na sedmicku, mozes dat povodny HDD do pc a mas to. Nemusis mat obavy ze si zaondis system.Opatrne ak by si menil bitove verzie a potreboval downgrade!!!!!!!!!!! Nlutujem ze som presiel na 10. mam cistu instalaciu a bootuje celkom rychlo. Mam cca8 rocny notebook. Kolega mal inu znacku, rok stary vykon cca rovnaky a vysledok- pomaly nabeh, ovladace som mu doinstaluval manualne a ked pozeral video cer orig. prehliadac, notas mrzol. Upgradovaliu ho v speci servise. moja upgrade verzia kalanpomaly nabeh, cista install je rychlejsia. neviem preco, ale je to tak.howg