Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD Disk a oddíly.

Zdravím všechny,
SSD disk jsem si rozdělil na dva oddíly, jak jsem již léta zvyklý. Standartně jsem si spustil index uživatelských zkušenosti ve win7 a rychlost disku k mému překvapení byla jen 5.9, tak mě to zarazilo, neboť před rozdělení na oddíly byla rychlost 7.9. A z tohoto vlastně vyplývá má otázka, nevadí SSD disku rozdělení na oddíly?
Děkuji za vaše názory

Vidím, že se názory máte různé. Dělil jsem proto, jelikož jsem na to zvyklý, na C windows a programy a na D dokumenty. Filmy apod mám na externím disku. Hry nehraju, spíše výjimečně. V případě nefunkčních windows, nová instalace na C a D zůstane v klidu. Sice dokumenty už radši zálohuju a čas již v PC technice pokročil, tak se ptám na vaše zkušenosti. Mám Crucial MX200 250GB a stačí mi to, na C volné 20G a na D 70G.

Cas ve vypocetni technice pokrocil, ale presto se dokumenty ukladaji pokud mozno (vyjma notebooku) na HDD. na C: mas pomerne malo volneho mista, aby to vubec stacilo na budouci aktualizace Windows + volne misto pro spravnou funkci obnovy pameti.