Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pagefile.sys nutně .

Čaute chtěl bych se jen zeptat . Mám misto na disku 1t a z toho složka či co pagefile.sys ktera má 774 gb takže co stím ? Smazat nebo jak ? Díky za pomoc

Tak tomu nevěřím to není možné taká velikost. Ale pokud nekecáš a máš dostatek RAM tak sniž na nejnižší hodnotu. A ještě zakaž hibernaci soubor hiberfil.sys taky zabírá místo na disku. A ještě zakaž body obnovy.