Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmena zvuku

Ahojky mam film,ktery je v avi.V PC my hraje dam ho do PC a dvd prehravce a pise to unsoport audio.Jiny avi soubor mi to prehravaJe nejaky programek na upravu audia.Diky

Napr. virtualdub. V menu pre video nastav direct stream copy (nic s nim nebude robit) a s audiom si rob co chces (v menu audio napr. nastav process, a zvol si vystupny kodek pre audio taky ktory ti podporuje DVD player. Najlepsie asi mp3 pevny bitrate napr. 128kbps apod. P.S. ak je v tom avi priestorovy zvuk 5.1 apod tak to budes musiet asi prekonvertovat nejakou externou aplikaciou zavisi v akom to je formate, 5.1 neviem ja s priestorovym zvukom nemam ziadne filmy).