Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zaistiť aktualizované ovladače

Zdravím, chcem sa opytať ako by som mohol zaistiť aby som mal tie najnovšie ovladače na hardware, vela programov chce kupiť licenciu, pretože aj ked to skontrolujem napr Driver booster 3 tak na nejake ovladače potrebujem PRO verziu, a najsť ovladače na všetko je pre mna tažke...nejaky dobry sposob? ak by som mal zaplatiť nejaku licenciu aby som mal sto percentnu istotu nainštalovania všetkych ovladačou aky by to bol program?...dakujem za odpoved :-)

Já se tě zeptám jinak, na co potřebuješ aktuální ovladače ? Stáhnout ovladače k základní desce a k ke grafické kartě není problém ne ? Popřípadě k tiskárně či k jiné komponentě. K tomu žádný program nepotřebuješ, ovladač stáhneš na stránce výrobce a nainstaluješ.

http://www.drivethelife.com/free-drivers-download- utility.html

Na tvoj email ti pošlú iba jednu licenciu na základe OS a ID HW.

Skontroluj ponúknuté u výrobcu, neteš sa hromadnou a antomatickou aktualizáciou na základe ponúknutého sortimentu.

Najprv si sprav pre istotou kompletnú zálohu ovládačov vhodným programom, napr.DoubleDriver;

http://ccm.net/download/download-1681-double-drive r
double-driver

1.odinstaluj ten Driver booster,jen si zasviníš PC drivery z pochybných zdrojů
2/zjisti si svůj HW -třeba programem SIW,Aida,Everest a stáhni si potřebné ovladače přímo od výrobců.Není to složité-do Google zadáš přesný typ HW+driver,pak na jejich stránce většinou vybereš verzi OS a už stahuješ.Někdy je to tam ukryté pod záložkou Support nebo Downloads.
3/Ale nejlépe jak už psal karel nahoře:Když to funguje, tak na to nesahej.

ty jsi snad pájel nový chipset na desku, že potřebuješ updatovat ovladač? nebo proč?

výrobce a model desky si vyčti v příkazovém řádku:

wmic baseboard get product,manufacturer,version

u něj máš poslední ovladače.

aby som mal sto percentnu istotu nainštalovania všetkych ovladačou

takže ani nevíš, co instalovat. (pak je otázka, proč se do toho montuješ)
1) nejdřív potřebuješ chipset driver
2) grafiku
3) u ssd disků se doporučuje intel matrix (u intel chipsetů)
4) ostatní bižuterii ze základní desky (lan, zvukovka, wifi, bluetooth, čtečka medvědích tlap)
5) u notebuků je často pomocný program pro aktivaci hw z klávesnice - "fn" klávesy

naopak intelem přibalovaný "me chipset" není potřeba, stejně jako nestandardní ovládání wifikaret.