Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD HD 7800 series nefunguje po instalaci ovladačů

Dobrý den
Najednou z ničeho nic mi problikl obraz a zustal černy,po nějake době jsem se rozhodl přeinstalovat systém,dostal jsem se na plochu, ale jakmile jsem ji nainstalovat ovladače, tak po restartu při načitani Windowsu PC zamrzlo a windowsy se nenačtou, ale přes Nouzovy režim jdou a jakmile drivery odinstaluju, tak se opět dostanu normalně na plochu, nějake rady?

No práve, vložiť DVD do mechaniky, pár krát kliknúť myšou a je hotovo - to dokáže každý... Následne nainštalovať všetky potrebné ovládače, to už treba nejaké znalosti...
Trošku si o tom prečítaj a ak máš IQ vyššie ako "houpací koník", mal by si to zvládnuť.

Jsi tatar,nebo co?Proč neděláš,co se ti píše?Karel ti už dávno dal odkaz,na který jsi měl kliknout a něco si přečíst o chipset driveru.Ten se musí nainstalovat jako první,bez něj zákl.deska nemusí správně nadetekovat další HW,což se ti zřejmě děje.A až pak se instalují další ovladače.