Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uloziste

jelikoz mam uz stary disk (256GB Sata II) a brzdi muj novy pc, premyslel jsem, ze bych jen pro windows a urcite hry koupil SSD, jak je to tam? to se mi rozdeli uloziste na C a D? budu moct lehce windows, nastaveni, hry a soubory presunout nebo tam budou nutne preinstalace? :(
diky :)
nejake typy na konkretni model? asi bych koupil 128GB ale jeste uvidim, spis bych to nechal nekdy za pul roku, takze by ceny mohly padnout :)

Bud kompletne nainstalovat znovu nebo udelat kopii disku v specializovanem programu jako je Acronis True Image (placeny, jsou i programy zdarma). Po te nabootujes z noveho disku a Windsows budou mit pravdepodobne problem s aktivaci, ale da se preaktivovat. A pohlidej si spravne zarovnani SSD disku.

128GB je na Windows + 2 az 3 hry, takze to muze byt malo, pro efektivni provoz SSD se udava, ze idealne je ponechat 20-30% volneho mista. Ano, je pravdepodobne, ze ceny budou casem padat, ale spise pozvolne.

jaj, tak to ja budu muset pocekovat nejaky videjko, je to docela slozity :D
no ja hraju prevazne CS:GO LOL GTA5
takze tam prdnu asi GTA 60gb coz s winem bude asi 90GB a to je konec :D
LOL se mi tam nevyplati davat pac stejne pri nacitani cekam na ostatni toastery a CSKO uvidim bych tam hodil k tomu mozna taky