Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7 aero bez podpory WDDM

Dobrý den,

měl bych dotaz ohledně spuštění vzhledu Aero na Win7 na grafické kartě, která podporuje všechny potřebné náležitosti, ale součástí jejího ovladače není WDDM. Čistě teoreticky je to možné?

Ovladače přímo ve Win7 pro tuto grafiku sice má ovladač WDDM, ale po nainstalování je u primárního chyba (kód 43), už jsem to tu řešil. Bylo nutné manuálně nainstalovat ovladač pro XP, který je jediný stabilní.

Poslední otázku mám přímo k ovladači. Je možné z konkrétního ovladače odstranit digitální podpis? Ptám se proto, neboť je funkční jen ovladač z XP (bez podpisu), ale z Vista (s podpisem) už ne, který je úplně stejné verze jako z XP.
Děkuji

GP: ATI Radeon 9550/X1050

je to základný predpoklad na funkciu aero,aby bol ovládač typu wddm,xpdm ovládače s aerom nefungujú......digitálny podpis je obvykle skopilovaný priamo v ovládači,takže nejako jednoducho odstrániť nejde,na verzii ovládača nezáleží,záleží,s akým DDK bol kompilovaný....