Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OOP v PHP

Ahoj, dělám projekt v PHP a chci to udělat objektově. Nechápu jednu věc. Jak předávat instanci třídy? jedna možnost je dělat všechno nad jedním souborem, tzn. stránkou, ale to mi připadá dost chaotický. Jinak nevím, jak to udělat, aby se mi na každé nové stránce nevytvářela nová instance té třídy. Poradíte proím?

Neviem, čo presne myslíš, ale predávať inštanciu triedy môžeš jednoducho tým, že ju pošleš ako argument pri volaní metódy. Alebo ak chceš nejaký globálny objekt, ku ktorému budeš mať prístup odvšadiaľ, tak si vyhľadaj ako sa implementuje vzor Singleton v PHP.