Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mac OS 9.2.2

Dobrý den, ihned při zapnutí ibooku mi naskočí systémová chyba 10. Píše mi to, jestli chce dočasně vypnout doplňky, mám restartovat počítač se stisknutou klávesou přiřaďovač. I když tohle udělám, při zapnutí se opět objeví to stejné okno a dál mě to nechce pustit. Nevíte prosím někdo co s tím?

vyresetujú sa všetky užívatelské nastavenia hlavných systémových komponentov-odstránia sa tým napr. zlé nastavenie hlasitosti,rozlíšenie obrazovky a podobne,všetky systémové komponenty sa vrátia do takého nastavenia,ako je to po čerstvej inštalácii mac os,neodstránia sa tým napríklad individuálne nastavenia v office programoch,takže sa netreba báť,že písal som v tom diplomovku,mal som tam predpripravené grafy,ktoré som chcel použiť a teraz som ich stratil,tento reset sa týka výlučne nastavenia samotného operačného systému a zariadení,z ktorých je macbook/imac/mac poskladaný