Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC se zakladni deskou nForce 720a Help

Zdravim všechny IT mágy mám na Vás prosbu ohledne meho stareho pocitace FUJITSU SIEMENS

Rad bych ho vylepsil na maximum co je mozne :)

Ale nejak se v tom vsem ztracim a radeji se necham poucit od odborniku nez neco par tydnu kazit :D

Zde jsou parametry z PC Wizardu

Předem děkuji za Vaši ochotu věnovat mě svuj čas a zkušenosti

mas vela penazi ze ich chces takto zbytocne vyhadzovat?
Posli mi ich radsej na ucet, pred vianocami sa mi zidu :-)

Bude to ovela lepsie ako kriesit 10r staru AM2 platformu. Mohol by si tam vymenit cpu no otazna je jeho podpora v biose, kedze sa jedna o znackove pc, tak novy bios budes tazko zhanat, ak vobec existuje.

Mely by tam byt dva volne sloty, takze by melo jit prikoupit 2x1GB RAM pameti, ale neni uplne na sto procent, ze nove pridana bude fachat se starou, tak si radsi u obchodnika zajisti predem moznost vraceni.

Napriklad: http://www.czc.cz/kingston-value-1gb-ddr2-800_3/53 869/produkt

Staci ti v dnesni dobe 80GB disk? Na desce by melo byt SATA, takze muzes disk vymenit za vetsi a vykonejsi SATA.

Jinak na tom nic moc k vylepseni neni.