Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starší ovladače 306.97 nejdou nainstalovat.

Zdravím jelikož jsem měl problém s ovladači vyššími jak 306.97 u ASUS GTX 560 tak jsem jel na nich s MB Asus M2N-SLI Deluxe‎ a vše Ok,těď mám k tý Asus MB jinou GPU a tu starou GPU jsem dal do druhého staršího Pc s MB Gigabyte MA69G ovšem ovladače tu už nainstalovat nejdou píše to že není v Pc kompatibilní HW (W7 64 bit)a jdou jenom nejnovější + -,dal jsem 344 ovšem nevím co to bude dělat,jak je možný že na jednom Pc ty starý jdou nainstalovat a na tom druhým už ne může to bejt tou MB? (už to tu taky někdo psal že nainstalovat k 560 tyhle starý nešli jinýmu zase šli)

No tak pěkný od soboty už se mě drbnul celej Pc 2x a nic nereagovalo a to nejspíš kvůli těm ovladačům,se starou GT7600 co v pc byla vše jelo normálně a i ta GTX s těma 306 jela v druhým Pc taky Ok,můžu ještě zkusit max ty nejnovější ,ale nevím nevím,by mě zajímalo proč ty starý nejdou ještě můžu zkusit najít CD k tý GTX a nainstalovat je z něj jestli to půjde při odpojení od netu.

To si špatně pochopil ta GB má ovladače komplet pro W7,problém je že ta GTX560 fachala pod driverama 306.97 pak se to už hnojilo ,jenže ty na tý GB prostě nejdou nainstalovat jenom ty nový 340 a vejš a to už se zase drbe viz zásek Pc.(při pokusu o instalaci 306.97 to napíše v Pc není kompatibilní HW což je hovadina na starý Asus to jelo pod těmahle driverama a tady prostě ne,jdou jenom ty nový co se ser...)

přiznávám, že v těch odstavcích slitých dohromady není snadné se orientovat, co vlastně za jakých podmínek nefunguje. přesto snad čtu dobře:
Gigabyte MA69G ... chipset amd690
Asus M2N-SLI Deluxe ... shitset nforce 570, ten cos nenašel mezi w7 ovladači a co jsem ti dal odkaz

problémy zastaralých grafik s instalací nesmyslných nových ovladačů mohou souviset právě s nekvalitně nainstalovaným chipsetem. buď píšeš maďarsky, nebo se ty dvě tvrzení vylučují:

1) do druhého staršího Pc s MB Gigabyte MA69G ovšem ovladače tu už nainstalovat nejdou
2) oba 64bit s drivery problém byl jenže u tý Asus ta je nemá pro W7, ta GB vše ok i pro W7

příště rozlišuj: nforce (chipset) a geforce (grafika).

Asus M2N-SLI Deluxe ... shitset nforce 570, ten cos nenašel mezi w7 ovladači a co jsem ti dal odkaz

Tak ten odkaz k ničemu tu Asus chipset jsem tu řešil dřív a nevyřešil,jenže ta GPU tam jela Ok s Ovladačema 306.

jj oba 64bit s drivery problém byl jenže u tý Asus ta je nemá pro W7, ta GB vše ok i pro W7 asi je novější..

.

to sem možná blbě rosepsal ano u obou 64bit W7 a s ovladačema chipsetu byl problém u tý Asus kde nejsou ok dodnes ,žlutý vykřičníky ve správci (RAID),nicméně ta GTX560 s driverem 306 jela jak měla i komplet Pc.

Na tý GB ovladače chipsetu pro W7 jsou vše Ok ,jenže nejdou nainstalovat ovladače tý GPU GTX560 verze-306.97 který na Asus šli a s novejma se ten pc ser...(při pokusu o instalaci 306.97 to napíše v Pc není kompatibilní HW)viz i toto...www.ddworld.cz