Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba ve Windows a následně extrémní zpomalení

Dobrý den,
prosím o pomoc s OS Windows XP.

Bez zjevné příčiny mi nešel spustit operační systém. Občas to hlásilo že není operační systém. Nešel spustit ani přes "poslední známou funkční konfiguraci" ani přes "nouzový režim". Po několika hodinách se systém spustil, je ale extrémně pomalý a notebook nelze používat. Ikdyž systém restartuji pořád je extrémně pomalý.

Vždy se zobrazuje tato chyba: "PCSUNotifier: PCSUNotifier. exe - vstupní bod nebyl nalezen. Vstupní bod procedury GetNamedPipeServerProcessID se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně KERNELL32.dll nalézt.

Poraďte prosím jak zachránit notebook. Děkuji

Je tam 26 řádků (jestli stačí počet) . Procesor Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU T5870 2.0GHz, 2,96 GB RAM.

Notebook fungoval normálně, pak ale nešel spustit nabízel v BIOSu i na výběr asi z více cest pro boot.

V otevřeném "Nastroj pro konfiguraci systému" v záložce BOOT.INI je možné vybrat ze dvou řádků,nevim jestli je to užitečná informace.

Díky.
Tím pádem by nepomohlo přeinstalovat Windows?
A pokud bych sehnal nový disk a vložil ho do notebooku půjde nainstalovat Windows? Nevím nepříjdu tím i o Bios?
Má cenu shánět nový disk do 6 let starého notebooku (HP ProBook 4710s), nehrozí že časem odejde něco jiného?