Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC

Zdravím mám takový problém vždycky po něaké delší době hraní se mi vypne počítač.
Hlavní deska je vždycky horká a chladič je asi nejvíc horký jinak je vše v pohodě.
chtěl bych se jen zeptat pokud bych vyměnil zdroj a grafiku bude se počítač pořád vypínat ?
sice to s hlavní deskou a chladičem nemá nic společnýho ale vysvětlil jsem si to tak že se počítač nebude muset tak namáhat.
za radu bych byl velmi rád :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

ahoj, pravdepodobne sa bude vypinat aj ked vymenis zdroj a grafiku (jedine ze by si ju menil za slabsiu ;-) ) Na nete su programy na meranie teplot. Mozes premerat aj teplomerom :-)
Skus najprv skontrolovat chladenie procesora, ci nieje napr. uvolnene, ci ventilator funguje a pod....podla typu chladenia. Odstran prach ak tam nejaky je. skontroluj ostatne casti fhladenia...ventilator skrine atd...Prekontroluj osadenie pamate a vsetkych zasuvnych modulov...skratka pozatlacaj vsetky kable a moduly, niekedy sa stane ze sa nieco uvolni. Skus zmerat teplotu. Skus ochladit viac PC (otvor skrinu). skus pozatvarat aplikacie ktore nepouzivas..... tot moje amaterske rady...