Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké jsou nevýhody SSD?

Zdravím, přemýšlel jsem nad pořízením SSD, vypadají jako inteligentní řešení problému pevných disků, což je náchylnost k poškození (někdy dokonce náhodná smrt, hlavně novějších) a rychlost (SSD jsou podle toho, co jsem četl, několikanásobně rychlejší).

Mají SSD nějaké nevýhody kromě toho, že jsou dražší?

Díky za odpovědi

Ja mam dalsi dva :-)

Crucial M4 256GB - stary pc s Win7

Crucial MX200 500GB - novy pc s Win10 (ten Kingston je na tomhle pc v dualbootu na linux, driv samozrejme slouzil na starem pc na Win7, ale nedostacovala uz kapacita).

Jinak krome tehlech bych se nebal koupit jeste Transcend 370S a kdybych byl hodne pri penezich, tak urcite Samsung 850 Pro - nejlepsi disk ve spotrebitelskem segmentu zasahujici az mezi profi disky spickove kvality, ale cena je uz vyssi.