Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus X550C nejde zapnout

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat..mám notebook Asus x550c, když jsem se na něm díval na filmy, tak se najednou vypnul a už nejde zapnout...nesvítí ani kontrolky, když je zapojený v síti a nedělá vůbec nic.
Nevím, jestli to je grafikou, ale kdyby ano, tak by šel aspoň větrák, ne? Já si myslím, že jen "vyhořel" nebo tak..
Děkuji

Mas-li jeste zarucni list, odnyst do servisu/tam kde jsi ho zakouit 'reklamace'
Muzes se pokusit vyndat naajeci baterii na "10 minut" a znovu se pokusit NTB sustit etc, ale takové nahlahé vyjevy je spise na vine neco z jeho osazeni, kondik nebo naky mustek, smer reklamace, bude dobry smer mozného vychodiska.

Nato, aby jsi mohl neco opravit, musis vedet co opravit :-)
Takové NTB prochazi verifikacni kontrolou a v pripade HW poruchy ci jeho osazeni na diagnistiku, dle diagnostiky prichazi oprava, 5 minut je hodne malo :-)
TiP~ <Pozor> V nekterych priadech, muze jeho rozdelani poruseni zaruky!!