Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedaří se přihlásit do systému

Dobrý den.

U notebooku Acer Aspire 5750G po instalaci nového windows se nedaří přihlásit do systému. Vyloučil jsem pevný disk a paměti. Pouze problikává indikátor disku, notebook se chová jako kdyby tam nebyl systém. Prosím vás o radu.

Dobrý den.

Během instalace a po instalaci nenastalo žádná chyba, která by způsobila nezdárnou instalaci systému. Po vaši informaci systémy, už několikrát instalují a obecně výpočetní technikou se zabývám, už dlouho. Z velkou pravděpodobnosti bude vadný hardware ne software.

Já tedy nevím, ale informace které podáváš jsou jaksi mlhavé a protiřečící si. Vyloučil jsi chybu disku a pamětí a najednou máš podezření na chybu HW. Instalace podle tebe proběhla bez problémů, na podle tebe špatném HW...jak jsi to vlastně zjistil že byla bezproblémová? Vždyť během instalace vidíš průběh instalace a něco tam také potvrzuješ a vyplňuješ! Následně se ti spustí systém. Kde se tedy instalace zasekla?

notebook se chová jako kdyby tam nebyl systém

to znamená co: píše to že nemůže najít disk? něco jiného? bliká jen kurzor?

na disku je vidět aktivní oddíl? který? viz:
http://www.partitionwizard.com/partition-wizard-bo otable-cd.html

edit:

Poznámka: pevný disk byl vyzkoušený v jiným PC a bez problému se přihlásil do systému.

shit.
spuštěním v jiném pc se navíc doinstalují ovladače druhého pc, které mohou být nekompatibilní s hw aceru.