Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční USB - PC hlásí vše ok

Ahoj,
z ničeho nic mi přestali jít USB výstupy. Když se podívám do Správce zařízení - usb mi hlásí vše funguje správně- ovladače také aktuální.
Ale když připojím externí disk, několik flash disků tak nic. Nic to nenajde. Když připojím telefon tak se začne nabíjet, ale PC ho nenajde a nic se mi nezobrazí. Zkoušeno obnovit tovární nastavení PC i obnovit windows. Mám win 8.1. Notebook mám HP pavilion 15.

Nefunguje ani jedno USB. Už si s tím opravdu nevím rady. Poradí někdo ?

díky

Skontroluj si v Biose, či nemáš zablokovaný prístup k USB zariadeniam, HP má tieto možnosti v sekcii Secure, do biosu sa dostaneš cez kláves F10, prípadne F12.
Doplním, v tvojom prípade musíš reštartovať cez nastavenie v OS (teda ak poučívaš secure UEFI boot).

Ahoj, mam takisto problem s usb.
Pokial boli naformatovane na FAT32 islo vsetko ok, no ked kluc preformatujem na NTFS kvoli vacsim suborm, pc po zasunuti hlasi, ze nevie rozpoznat novy hardwere, kluc svieti, ez tento pocitac ho nevidno... Dokonca po preformatovani kluca, ked tento ostal v pc po najblizsom zapnuti tak zblbol cely PC ze sa nedal ani zapnut...
Terovy flash disk s filmamy a inymi videami ide bez problemov vsetko...
Takto mi zblbli po preformatovani uz 2 kluce...
Prosim poradte co s tym...
Dakujem