Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung R439

Nazdar hošani,
Leží mi tady noťas z názvu a po zapnutí se nerozsvítí displej. Zkusil sem vyndat HDD stále nic. Takže si nemyslím, že virus. Větráček de normálně slyšet. Ledka využití disku nesvítí ale po zapnutí problikne. Podezřívám základnu, gpu a nebo displej nemám kabel abych to odzkoušel jde se k tomu dokopat nějak jinak ?

Včera dokoukané 2 2 hodinové filmy potom se vypl uklidil do skříně opět večer zapl s tím, že obrazovka už ne naskočila s tím, že to vidím hodně bledě a svůj Asus ještě ne-manželce půjčovat riskovat nechci :-).Cpu hřeje osobně to vidím na MB. Zrušilo se až moc věcí na ráz i když jsem zaskočen tím , že i přes to disk hřeje tudíž do něj nějakej proud vede.