Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zvukem (mb msi z87 gd56-gaming)

Ahoj,
mám takový problém se základkou msi z87 gd56-gaming,a to takový že mi nejdou audio konektory na back panelu, ale přední fungují.
Ale když do předního panelu zapojím herní sluchátka s mikrofonem tak se mi jakoby někde propojí signál z mikrofonu a z reproduktorů od sluchátek.Jakože já slyším to co říkám do mikrofonu a kamarád s kterým volám slyší to co říká on .. a sluchátky to není .. děje se to i když zapojím jiná samostatná sluchátka a jiný samostatný mikrofon.Někdo nějaká řešení ?
Děkuji za jakoukoli odpověď.

jsou to dva problémy .. jeden nejde audio na back panelu a druhý když zapojím do předního sluchátka s mikrofonem tak ve sluchátkách slyším to co snímá mikrofon a do mikrofonu jde to co já slyším ve sluchátkách..(smička-jak se to dokola opakuje tak to snižuje hlasitost do doby kdy už není rozumět slovům a začíná to pískat)