Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SD karta a jednotky nejsou vidět

Ahoj,
Systém Win 8.1 64bit, PC: Dell XPS 8700
ještě v týdnu se zobrazovaly v "Tento počítač" nepřipojené potenciální jednotky, a šla vložit SD karta, a pracovat z fotkami.
Už to nejde, Načte mi to normálně USB port vložený z čela do PC (images.consumerreports.org)
Jediné co jsem snad v poslední době udělal bylo, že jsem McAfee security zastavil skenování SD karty, protože ji používám jen já a na jednom PC a foťáku, takže mě její skenování jen zdržovalo. Jinak nevím o žádných změnách.

Vidím jen Systémový Disk
DVD ROM

a jaksi se mi odkudsi podařilo vzkřísit jednotku pod názvem:
"WINRETOOLS" o velikosti 749 MB s využitím 449 MB.
Což jsem před tím nikdy neviděl, a nevím ani kde se to vzalo a proč to tam mám...

prosím pomozte, díky.

Čekal jsem, že mi někdo poradí, ale k mému podivu jsem se dogooglil až k tomuto:
http://www.dell.com/support/article/us/en/04/SLN12 9159/CS
a u mě to zafungovalo! Možná to pomůže i jiným.
Ještě jsem instaloval jakýsi update: BIOS,... což nevím jaký mělo na vyřešení vliv, a pak restart... už vše ok!

Příčina podle mého názoru:
Virus: Fake Recycled nebo Trojský kůň, kterého rozpoznal McAfee Security na zařízení (mp3 iriver), které jsem naposledy do počítače vkládal...
Kdyby se Vám, zdálo, že se mýlím, a chtěli jste to někdo osvětlit, budu rád jinak díky (aspoň těm, kdo si můj dotaz alespoň přečetli a zamysleli se nad řešením;))!