Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laserová myš nefunguje na podložce

Dobrý den, mám 2 laserové myši ( R.A.T 7 a Prestigio) a po čase používání přestali fungovat na části podložky, tak jsem je chvíli používal na stole. Ze začátku bylo vše v pořádku, ale za pár týdnu to na nějakých místech přestávalo fungovat až to přestalo na celém stole. Tak před měsícem jsem si koupil novou podložku a problém se zase vrátil. Poslední týden myši reagují jen na kousek levého horního rohu podložky. Myš R.A.T 7 funguje trochu líp, ale ta Prestigie funguje jen na té malé části a to ještě blbě. Děkuji za nějaké rady.
Změna předmětu, původně: Laserová myš
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Asi tu podlozku nejak ujezdis, nebo mozna zamastis, nebo tak neco - chtelo by to zjistit pricinu.

Me my7s v pohode jezdi na obycejnem kancelarskem papiru (nema rada leskle), takze bych byt tebou zkusil taky obycejny papir, pokud mys bude jezdit ze zacatku nadsene a casem nebude chtit jezdit, neni problem v \mysi, ale v tom co si s tim papirem udelal - porovnej ho s cistym a uvidis, jestli je promasteny (pak by stacilo podlozky a stul umyt jarem), nebo suchy, ale vylesteny (pak by asi pomohl jemny smirek), nebo pokryty tlustou vrstvou kecupu, horcice, zaschlych vajicek a pizzy (pak nepomuze asi nic)