Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrčení a zamrznutí PC

Dobrý den, prosím tímto o radu. Dnes již dvakrát během pěti minut, při přepnutí stránky na internetu a obnovení hry začal pc vrčet nešlo s ním dělat nic jiného než restartovat a u toho byly pruhy na monitoru a podruhé se monitor vypnul. Co by to mohlo být prosím za problém. Modrá smrt nenastala. Děkuji.

Vrcici pocitac nevesti nic dobreho, davej pozor, aby te nepokousal.

Pruhy na monitoru? Ze by zadreny vetrak graficke karty a nasledkem toho zvyseni teploty aspatne zobrazovani grafiky? Bez odmontovani bocnice a zjisteni zdroje "vrceni" to nepujde.

Taky by možná neškodilo oddělat bočnici a pc vyčistit od prachu (přiměřěně)
vysavačem to de s trochou opatrností taky, ale nesmí to vyrvat komponenty od desky :)
pokud není pc od prachu, tak oddělej bočnici, zapni pc a sleduj, jestli všechny ventilátory běží, tak jak mají... hl. u té grafiky.