Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový notebook

Zdravím, příliš se nevyznám a potřeboval bych od Vás poradit, jaký notebook by se mi hodil. Sestra by si chtěla koupit notebook. Je studentka, tak aby na něm mohla pracovat, a aby se na něm dal zahrát aspoň Sims 3 :D A aby tam bylo také aspoň nějaký místo na pevném disku. Cenově bych to potřeboval jen tak do 8 000,- Takže finančně se nemůžu moc rozjíždět :D Snažím se sám dívat po těch stránkách a hledat, ale jak jsem psal, příliš se v tom nevyznám, tak bych potřeboval poradit od profíků. Děkuji za pomoc.

Mám strach, abych nenaletěl na nějakýho podvoníka, a kompl aspoň chvíli vydržel :D ... Ale chápu, že jsem v tomto hrozně náročnej, za málo peněz výkonej notebook :D ... A ten Compaq 6910p se dá ještě sehnat za nějakou nižší cenu? Taky už je to celkem stará verze že?