Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lumia - nová SD karta

Ahoj, mám Lumii 640 a chci na ní vyměnit paměťovou kartu. Mám na ní dost aplikací a chtěl bych se zeptat, zda je nějaký způsob jak ty aplikace převést na novou kartu jednoduše - najednou. Nebo je jediná možnost ty aplikace znovu jednu po druhé instalovat?

telefon vypneš, starou kartu vyjmeš, strčíš do PC a celou nakopíruješ do nějaké složky. Pak kartu vyjmeš, strčíš novou, data ze složky zkopíruješ na novou SD kartu. Tu pak vyjmeš a strčíš do teflonu. Teflon zapneš a měl bys tam mít přesně totéž, co na staré kartě. ;-)

To funguje iba s fotkami a inymi klasickymi datami.

Aplikacie musis najprv presunut do internej pamate telefonu, potom zalozit novu SD kartu a presunut ich na kartu.
Kedze v telefone takmer urcite nemas dost miesta, aby si to urobil v jednom kroku, tak si prehadzovanie starej a novej SD karty niekolkokrat zopakujes. A budes pritom dakovat MS, ze to neskomplikovali este viac.