Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyuzitie RAM

Zdravím ludia mam jeden problem dneska som si poskladal pc ale mam velke vyuzitie ramky popritom mam len zapnuty prehliadac ale bere mi to nejakych 3,7 gb ramky neviete co stym ?

čerstvě sestavený pc, bůhví jestli se servicepackem 1, beztak povolené microsoftí aktualizace cizích ovladačů - tak se nediv že aktualizační svchost bere první den kýbl místa.

až budeš chtít něco řešit s verzí pcie a ne už ramku, tak to do dotazu napiš, jinak tvé odpovědi vypadají divně.