Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací Windows XP

Ahoj. Mám velký problém v instalaci Windows XP. Budu moc vděčný za pomoc.
Uprostřed instalace se mi zobrazí:
ZÁVAŽNÁ CHYBA
Chyba zabraňuje v instalaci, nepodařilo se nainstalovat katalogy produktů.
Instalační protokoly by měly obsahovat více údajů.

Poté kliknu na OK, restartuje se počítač a ukáže to znovu. A tak se to opakuje.
Dalo by se nějak vrátit k předchozímu operačnímu systému Windows 98?
Mockrát děkuji za pozornost :-)

A co to je za PC (ake CPU, doska/chipset, RAM, atd)? Skusal si aspon test RAM (www.memtest86.com)?
K Windows98 sa mozes vratit tak ze nabootujes z instalacneho CD Windows98 (prip. fdiskom zrusis particie a vytvoris novu, naformatujes prikazom format), a nainstalujes Windows98. P.S. samozrejme prides o nainstalovane programy a aj o data ak zrusis particiu.

particia je diskovy oddiel.

Ak robis novu instalaciu XP, skus az ta instalator vyzve aby si vybral diskovy oddiel ten stavajuci zrusit (dufam ze je jasne ze prides o data na disku), a vytvorit novy a naformatovat na NTFS, instalator ti to vsetko vypisuje musis len mackat patricne klavesy.