Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 16GB RAM 1600Mhz na Intel Core i5 4690K

Dobrý den,

mohu k procesoru Intel Core i5 4690K dát operační paměti RAM Kingston HyperX Fury 16gb , které mají frekvenci 1600Mhz? Bude správně fungovat OC a celkový chod systému?

Desku mám MSI Z97 Gaming 5. Děkuji.

Ano, ale ber kombinaci 2x8GB RAM, jedna se o to, ze pro maximalni vykon potrebujes dva stejne moduly. Take si pro jistotu zkontroluj, ze zminena pamet ma napeti 1,5V. Kingston obcas dodava i pameti s vyssim napetim a to je spatne.

Moc krát děkuji, já se právě díval na oficiální stránky MSI a u té základovky nebyly tyto RAM uvedeny mezi kompatibilními. Ujistil jsem se, že mají skutečně 1,5V , http://www.czc.cz/kingston-hyperx-fury-red-16gb-2x 8gb-ddr3-1600/150123/produkt . A proč jsem si zakoupil 16gb RAM? Tak tu samou otázku si kladu též sám sobě, ale tak už mi leží na poličce s doživotní zárukou a nějak už si to nevyčítám. Takže mohou být?