Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moje GTX 750 Ti na 3 monitorech

Dobrý den, Vím že jsem tu mnohokrát otravoval z blbostmi a fůrt jsem se ptal na Grafické karty jaké si mám koupit atd... Vím že jsem se ptal i na 3 monitory. Ale budu stavět PC a jen jsem se chtěl zeptat jestli na tomhle PC co mám (Intel Core 2 Quad 2,6Ghz, 6GB Ram,GTX 750 Ti 2GB). Tak jestli bych na tomhle PC rozjel 3 monitory pokud by to byli všechny tři (v rozlišené 1440x900) a třeba jaké hry ? CS 1.6 to určitě by šlo ale co třeba WarThunder na nejnižší detaily třeba u letadel myslíte že by to můj PC vydržel nebo by prostě spadl a nestíhal to nebo že by hra neodpovídala ? Nový ten je jasný to by už šlo (FX-8350,8GB možná si vložím až 12-16GB pro programaci na 3 monitorech a GTX 750 Ti (nová GTX 960 4GB)). Takže jestli to někdo třeba i je kdo s takových starším pc rozjede hry i na triple (3) monitorech. Budu rád za všechny odpovědi a doufám že mi tu někdo poradí. Prosím hlavně neříkej te mi jaké je hrozné AMD protože každý si staví PC jaký chce tak kdybych náhodou. Předem Děkuji.

s tym core2quad na to zabudni, novu grafiku to bude brzdit a aj tak nema na to vykon.
3x 1440x900 je kolko pixelov? Uz len samotne 1440x900 by som povazoval za take normalne rozlisenie pre hry na tej zostave, o 3x dacom takom ani nehovorim...

Napichaj si tri monitory na novy pc a hraj tam. S tou GTX960 to ziadny zazrak nebude, budes musiet detaily hodne okresat, ale bude to rozhodne lepsie ako na tej core2quad starozitnosti.

Dalej este zalezi, ako je v danych hrach spravena podpora troch monitorov, nie kadza to vie a nie kazda to ma dobre spravene.

Skratka viac problemov ako osohu pre obycajneho cloveka. Ak mas dost volneho casu na babranie sa s takymito kravinami, prid mi domov upratat a navarit, budes ovela uzitocnejsi :-)